Reflektory

Wykonujemy usługę polerowania kompozytowych reflektorów samochodowych. Zabieg ten ma za zadanie przywrócić przejrzystość zżółkniętym i matowym reflektorom a co za tym idzie poprawić oświetlenie drogi i zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Każdy reflektor po polerowaniu zabezpieczamy twardym woskiem wysokiej klasy lub powłoką Ceramiczną.

Tapicerki skórzane – renowacje

Czyszczenie tapicerek skórzanych wykonujemy środkami z najwyższej półki takimi jak Colourlock Strong Cleaner czy Zymol Leather Cleaner. Środki są przeznaczone do czyszczenia wszystkich rodzajów skór powierzchniowo zamkniętych a przy okazji są dla nich w 100% bezpiecznie przez pH oscylujące w okolicach 7. Na tapicerkach jasnych po całym procesie można zaobserwować rozjaśnienia o przynajmniej 1-2 odcienie,…

Renowacja felg aluminiowych

Felgi czyścimy środkami przeznaczonymi do tego celu. Wszystkie nasze preparaty są bezpieczne zarówno dla felg lakierowanych jak i polerowanych. Do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i felg o skomplikowanych oraz stosujemy specjalistyczne pędzelki i szczotki. Wykonujemy również usługę czyszczenie i pełnej dekontaminacji wnętrza felg.