Myjnia samochodowa Kraków Plaza – galeria

Mycie auta i czyszczenie tapicerki

Jeśli są Państwo zainteresowani tym, jak wygląda praca w naszej myjni samochodowej w Krakowie – zapraszamy do naszej wirtualnej galerii. Przedstawiamy tu m.in. mycie, woskowanie i czyszczenie auta, powłoki ceramiczne Ceramic Pro Light, renowację tapicerek skórzanych i felg aluminiowych oraz pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych.  Wszystkie prace wykonujemy solidnie i profesjonalnie.  Naszym atutem jest doświadczony i kompetentny personel.

Reflektory

Wykonujemy usługę polerowania kompozytowych reflektorów samochodowych. Zabieg ten ma za zadanie przywrócić przejrzystość zżółkniętym i matowym reflektorom a co za tym idzie poprawić oświetlenie drogi i zwiększyć nasze bezpieczeństwo. Każdy reflektor po polerowaniu zabezpieczamy twardym woskiem wysokiej klasy lub powłoką Ceramiczną.

Tapicerki skórzane – renowacje

Czyszczenie tapicerek skórzanych wykonujemy środkami z najwyższej półki takimi jak Colourlock Strong Cleaner czy Zymol Leather Cleaner. Środki są przeznaczone do czyszczenia wszystkich rodzajów skór powierzchniowo zamkniętych a przy okazji są dla nich w 100% bezpiecznie przez pH oscylujące w okolicach 7. Na tapicerkach jasnych po całym procesie można zaobserwować rozjaśnienia o przynajmniej 1-2 odcienie,…

felga

Renowacja felg aluminiowych

Felgi czyścimy środkami przeznaczonymi do tego celu. Wszystkie nasze preparaty są bezpieczne zarówno dla felg lakierowanych jak i polerowanych. Do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i felg o skomplikowanych oraz stosujemy specjalistyczne pędzelki i szczotki. Wykonujemy również usługę czyszczenie i pełnej dekontaminacji wnętrza felg.